Servis


Biz Kimiz!

20 yılı aşkın tecrübe ile 2006’dan beri Ankara Etimesgut’ta Ankara Mert Motosiklet olarak hizmetimizi sürdürmekteyiz. Motosiklet tamir ve bakımı, yedek parça temini ve BAJAJ yetkili servis hizmeti sunuyoruz.

  • Kaliteli yedek parça ve garantili işçiliği ile sizlere her zaman kaliteli hizmet sunuyoruz.
  • Sadece değişen parçanın işçilik fiyatını ödersiniz.
  • Ekip arkadaşımız tarafından değişimi ön görülen parçalar onay vermeniz halinde değiştirilir, değişen parçalar isterseniz size iade edilir.
  • Söz verilen gün ve saatte motosikleti teslim ederek müşteri güvenini sağlamayı hedefliyoruz.
  • Yeni motosikletleriniz için distribütör firmanın vermiş olduğu tüm garantileri biz de veriyoruz.
  • Kredi kartı, banka kartı ve nakit ile ödeme kolaylığı.

Hizmetlerimiz

Motosiklet Bakım Onarım

Her marka motosikletinizin periyodik bakım ve onarımını Ankara Mert Motosiklet deneyimli teknik servis elemanlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Motosiklet periyodik bakımı kolay gibi görünse de düzenli olarak uzman kişiler tarafından takip edilmelidir.

Muayene Öncesi Bakım ve Onarım

Araç muayene mevzuatına uygun kontroller ile ön muayene yapılır. Kusurlar tespit edilir ve giderilir. Yapılan tüm bakım çalışması için test ve ölçüm protokolleri uygulanır.

Eğer aracınızın muayene zamanı geldiyse siz muayeneye gitmeden önce biz tüm bakım ve kontrolleri yaptıktan sonra rahatlıkla gidebilirsiniz.


Motor Yenileme, Motor Rektifiye

Motosikletinizin hararet yapması, uzun süre yağsız kullanılması, zamanla yıpranması veya farklı nedenlerle motor bloğunun hasar görmesi durumunda uygulanan işleme motor yenileneme işlemi, motor rektifiyesi denir. İşinde uzman teknisyenlerimiz ile motosikletiniz ilk günkü gibi orijinal parçalarla sorunsuz çalışır getirilir.

Motosiklet Lastik Değişimi / Montajı

Servisimizde motosiklet lastik değişim ve montaj işlemi deneyimli personel tarafından, lastik sökme ve takma makineleriyle özenle yapılmakta, akabinde balans makinasına takılmaktadır. Lastik seçiminde araç üreticisinin tavsiyelerine ve yasal zorunluluklara uyulması: lastik ebadı, hız sembolü, yük indeksine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Motosiklet Amortisör Bakımı

Motosikletlerde genelde akla sadece motor yağı değiştirmek gelir. Aslında fren hidrolik ve amortisör yağları da mutlaka periyodik olarak yenilenmelidir. Özelliğini yitirmiş fren yağları genel olarak her sene yenilenmelidir. Amortisör yağları da kullanım yoğunluğuna göre senede bir ya da her iki senede bir yenilenmeli, amortisör keçeleri sık sık sızdırmaya karşı kontrol edilmelidirler. Teknisyenlerimiz gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir.


Çalışma Alanımız

external
external
external
external
external
external
external
external
external
external
external

Ankara Mert Motosiklet

Adres: İstasyon Mahallesi Tüzün Sokak No:61/D Etimesgut/Ankara

Telefon: 0 (312) 244 15 13

Cep: 0533 746 14 45

E-posta: info@ankaramertmotosiklet.com


Çalışma Saatlerimiz KIŞ

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 19.00

Pazar: Kapalı


Çalışma Saatlerimiz YAZ

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 20.00

Pazar: Kapalı