Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


Ankaramertmotosiklet.com olarak sizlere değer veriyoruz, eğer size gönderdiğimiz bir BAJAJ motosiklet parçası ya da herhangi diğer ürünlerden biri arızalı ise ya da kargoda gelirken kırılma, çizilme, yamulma vs. gibi genel problemlerden birisi oluşur ise, ürününüz ücretsiz değiştiriyoruz. Yalnız unutulmamalı ki size gönderdiğimiz tüm BAJAJ motosiklet yedek parçaları, tamamen bandrollü orijinal BAJAJ yedek parçalarıdır ve hemen hemen hepsi fabrika çıkışlı orijinal bandrollü ambalajındadır. Bu sebeple arızalı ürün oluşumun da firmamızın bir kusuru olma ihtimalinin çok düşük olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple arızalı ürün değişiminde değişim kurallarına tam uyulması gerekmektedir.

Yalnız bu değişimin bazı şartları da var tabii. Satın aldığınız motosiklet yedek parçanızın kargosu adresinize geldiğinde ürünlerin kargo ücretini ödeyip teslim aldıktan sonra paketinizi kargo görevlisi yanınızdan uzaklaşmadan açıp ürünlerinizi kontrol ediniz. Eğer ürünlerinizde (özellikle plastik ürün siparişi verdiyseniz) kırık ürün mevcut ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Aksi takdirde bu kırık ürünlerin ücretsiz değişimi yapılmayacaktır.

Yasalarımız gereği her ürünün 14 gün içerisinde değişim ve iade hakkı bulunmaktadır. Değişim ve iade için öncelikle ürünün kesinlikle kullanılmamasına, ambalajının veya kutusunun tahrip edilmemesine, etiketlerinin sökülmemesine dikkat edilmelidir. Ayrıca ürünlerin gönderici ödemeli olarak faturası ile birlikte tam ve eksiksiz bir biçimde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo firmasına teslim edilmelidir.

Tutanağınızı tutturduktan sonra, tutanak formu fotoğrafını ve arızalı ürünlerin fotoğraflarını cep telefonunuzla yada başka bir fotoğraf çekme aracı ile çekin, info@ankaramertmotosiklet.com adresine mail atıp bizi +90 312 244 15 13 nolu müşteri destek hattından bizi arayıp bilgilendiriniz. Bu işlemlerin ardından arızalı motosiklet yedek parçasını yada parçalarını Ankara, Etimesgut PTT Kargo şubesine Ankara Mert Motosiklet alıcı adı ile gönderiniz, sağlam yeni ürünlerinizi en kısa sürede sizlere geri gönderelim. Değişim ürünleri de ve iade ürünler de belirtilen kargo firması dışında gönderilen kargolar maalesef kabul edilmemektedir. Aksi durumda kargonuz size geri dönebilir.

Arızalı motosiklet parçaları tarafımıza ulaştığın da kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra sağlam ürünleriniz size eğer yeni bir kargo adresi belirtilmemişse daha önceden belirttiğiniz kargo adresine kargolanacaktır.

Avantajlardan yararlanmanız için sitemizde her ürünün havale indirim seçeneği bulunur. Üyelik girişi sağlayıp ürünü sepete ekledikten sonra  ödeme kısmında havale tutarını görebilirsiniz. Bu havale tutarını banka hesap numaralarımız sayfasındaki ilgili bankaya yatırabilirsiniz. 
Eğer çalıştığımız bankaların birinden işlem yapıyorsanız havale, başka banka üzerinden işlem yapıyorsanız EFT olarak yapılması gereklidir.

Lütfen açıklama kısmına sipariş numarasını eklemeyi unutmayın!


Tüm ürünlerimizde %5 Havale / EFT indirimi bulunmaktadır.

Ürün eksiksiz ve tam bir şekilde tarafımıza ulaştırılıp onaylandıktan sonra, sitemiz tarafından "İade Edildi" maili alırsınız. Kredi kartına iade edilen tutar, 7 iş günü içerisinde aktarılmaktadır.

Mağazamızda bulunan ürünler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Depomuzda olan ürünler ise ertesi gün kargoya teslim edilir. En geç iki gün içerisinde kargoya verilmiş olur

Sitemizin tamamen güvenli olabilmesi için 256 Bit SSL sertifikası ile donatılmıştır. Böylece üyelik bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahıslar ile paylaşılamaz. Ayrıca kart bilgileriniz sunucularımız da tutulamaz. Üyesi olduğumuz sanal pos firması. tarafından 3D güvenlik sistemi sayesinde %100 güvenli alışveriş sağlanmaktadır.

Ürün açıklamasında belirtilen bilgilerin dışında sitemizden online destek alabilirsiniz. Ayrıca bizlere mail ve telefon yoluyla da ulaşabilirsiniz.

E-posta: info@ankaramertmotosiklet.com

Telefon: 0312 244 15 13

Cep: 0533 746 14 45